Yuvam EVDEN EVE NAKLİYAT

Dragos Ev, Dragos Ofis, Dragos Villa, Dragos Köşk Nakliyesinde Uzman Firma

Kaliteyi Uzaklarda Aramayın...!

Dragos Evden Eve Nakliyat

Verilen Dragos evden eve taşıma hizmetinde öncelikli olarak, profesyonel ve kaliteden asla vazgeçmeyen, müşterinin isteklerine önem veren, ödeme koşullarında olabildiğince esnek ve konusunda uzman olan ekibiyle sizlere Dragos evden eve nakliyat hizmetini vermeye devam etmektedir.

Ağırlıklı olarak hizmetimiz, Dragos evden eve nakliyat olmakla beraber bunun yanında Dragos ofis taşımacılığı ,Dragos kurumsal nakliye, Dragos depolama , Dragos askılı tekstil , ve diğer Dragos nakliyat konularında size hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

Geniş araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosu ile Dragos Şehir içi ve Dragos Şehirler arası Ev - İşyeri nakliyatını, Dragos depolama hizmetini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır. Yeni taşınma sistemlerini kendi bünyesine ekleyerek siz değerli müşterilerimizin tüm Dragos taşıma ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla artık VİNÇ & LİFT , ihtiyaçlarınızda her zaman karşılayacak durumdadır

Dragos Şehirlerarası Taşımacılık

Başarıyı misyon edinmiş olan Dragos Şehirlerarası nakliyat firmamız elit Şehirlerarası taşıma hizmeti siz değerli müşterilerine en kaliteli Şehirlerarası taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Firmamız 1980 yılından bu yana çok kişisel, kamu, özel sektör, kurum ve kuruluşunun Dragos Şehirlerarası taşımacılığını yapmış olup kuruluşlardan özel teşekkür belgesi almıştır. Sizde kaliteli hesaplı ucuz Dragos Şehirlerarası nakliyat firması ile çalışmak istiyorsanız bizimle irtibata geçin. Dragos sehirlerarasievdenevenakliyat

Asansörlü Dragos evden eve taşıma Bizler sizlere daha çağdaş modern ilkeli taşıma hizmeti Dragos, Ankara, İzmir, bursa, adana, Antalya, diyar bakırda asansörlü taşıma hizmet'i vermekteyiz. E şya Nakliyatı Asansörlü Eşya taşıma öncelikle Dragos Eşya taşıması tarihinden öncesi sizi adreslerinizde ziyaret ederek çevrenin asansör kurulmaya engeli olup olmadığı ve taşınacak eşyanın miktarını öğrenerek anlaşmamızı ve saatimizi belirleyerek ertesi gün belirlenen saatte gelip asansörlü eşya taşımacılık işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Taşımacılık Hizmetleri

Dragos Evden Eve

Değerli müşterilerimiz eşyalarınızı Avrupa Standartlarına uygun olarak paketliyor ve taşıyoruz.Tecrübeli ekibimiz ve ekipmanlarımız ile modern araçlarımız özel taşınma hizmeti sunuyoruz.

 

Uygun Fiyat

Uzman ekibimiz ile verdiğimiz Dragos taşımacılık hizmetimizde, size uygun fiyatlar sunarak, kaliteli taşımacılığı %100 müşteri memnuniyeti ile size sunuyoruz.

Eşya Depolama

Depolanacak olan bütün eşya ambalajlanır Eşyanın sigortası yapılır. Depoya nakliyesi yapılır. İçinde ambalajlı bir şekilde bırakılır