Özel Hizmetlerimiz

Banka Taşımacılığı:

Banka taşımacılığı hizmeti firmamız tarafından kurumsal taşımacılık hizmeti altında verilen oldukça dikkat gerektiren bir taşıma türüdür. Yuvam Nakliyat bu konunun önemini ve bilincini kadrosu ile birlikte taşımaktaadır. Sorunsuz bir banka nakliyat hizmeti için Yuvam Nakliyat uzman ve tecrübeli elemanları ile en güvenli banka taşıma hizmetini tüm banka şubelerine sunmaktadır.

Fuar Taşımacılığı:

Siz de firma olarak fuarlara katılyorsanız ve bu fuar öncesi stand kurulumu ve ürünlerin taşınması konusunda bir nakliyat firması ihtiyacınız varsa Yuvam Nakliyat olarak size profesyonel çözümler sunuyoruz.Kurumsal taşımacılık hizmetleri adı altında verdiğimiz fuar nakliyat hizmeti fuarda kullandığınız tüm materyallerinizin sorunsuz bir şekilde dilerseniz fuar alanına dilerseniz fuar alanında sizin istediğiniz her hangi bir noktaya taşınmaktadır.

Fabrika Taşımacılığı:

Fabrika taşımacılığı Türkiye'deki bir çok evden eve nakliyat firmasını aşan bir nakliye hizmetidir. Bu nedenle Yuvam Nakliyat'ı tercih ederseniz sorunsuz bir taşıma hizmetinin keyfini yaşarsınız. İş kaybınız ve taşıma maliyetleriniz minimum seviyelere düşecektir.

Fabrika Taşımacığı Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli :

» Fabrikada bulunan tüm makinalar balonlu ambalajlar ile paketlenmeli ve o şekilde taşınmalıdır.

» Fabrikanın ofis bölümündeki mobilya, bilgisayar, çelik kasa zarar göermemeleri için özenle ambalajlanarak farklı bir araçla taşınmalıdır.

» Fabrika tarafından üretilen ürünler, üretimde kullanılan malzemeler farklı bir araçlar yine ambalajlı olarak taşınmalıdır.

Eşya Paketleme

Eşyalarınıza evden eve nakliyat hizmeti sırasında zarar gelmemesi için en doğru ambalajlama seçimi yapılır ve dikkatlice eşyalarınız paketlenir. Yeni evinizde veya iş yerinizde de aynı özenle eşyalarınızın paketleri açılarak yerlerine yerleştirilir.

Eşya Depolama Hizmeti

Ev Taşıma'da, eşyalarınızı teslim ederken dikkat etmeniz gereken şey, teslim ettiğiniz firmanın güvenilir olması, eşyalarınızı depoladığı yerin günümüz şartlarına uyması ve eşyalarınızı oluşabilecek hasarlara karşı sigortalamasıdır. Bu bağlamda müşterilerimize, modern sistemlerle donatılmış depolarımızda eşyalarını Yuvam Nakliyat’a güvenle teslim edebileceklerini belirtmek isteriz.