Parça Eşya Taşıma

Nakliyat dünyasının başarılı isimleri arasında boy gösteren Yuvam Nakliyat şimdi deneyimli ve bilgili personelleri ile sizlerle. En çok tercih edilenler arasında yer alan nakliyat servisimiz profesyonel çalışma ekibine ev sahipliği yapmaktadır. Modern teknikleri kullanarak çalışmalarını sürdüren parça eşya taşımacılığı şirketi istediğiniz mekanda ki eşyaları istediğiniz yere kısa zaman zarfı içerisinde taşımaktadır. Profesyonel düzeyde hizmet sunan parça eşya taşımacılığı servisi ilk adımda mekana ekspertiz ekibi göndermektedir. Uzman ekspertiz ekibi tarafından mekanda araştırma ve tespit planlaması gerçekleştirilmektedir.

Araştırma ve tespit planlamasında mekanda yer alan eşyaların kaplamış olduğu alan ve boyut çözümlenmektedir. Bu adım sonrasında eşyaların toplam ağırlığı ve taşıma mesafesi çözüme kavuşturulmuş olur. Tercih edilecek araç kapasitesi ve personel sayısı belirlenir. Detayları düşünerek çalışmalarını sürdüren parça eşya taşımacılığı firmasında hizmet sağlayan tüm personeller %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Sektörün en çok tercih edilen isimlerinden biri olarak nitelendirilen parça eşya taşımacılığı servisi depolama hizmetlerinden de yararlanmanıza imkan tanımaktadır.

Profesyonel düzeyde hizmet sunan parça eşya taşımacılığı şirketi tüm eşyalarınızı büyük bir titizlik çerçevesinde taşımaktadır. 7 gün 24 saat boyunca hizmetinizde olan nakliyat servisimiz ruhsatlıdır ve güvenilirliği sayesinde her gün daha fazla tercih edilmektedir. Vizyonunu geliştirecek nitelikte ki çalışmaları ile tanınan parça eşya taşımacılığı servisinin hizmetleri hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eşya Paketleme

Ambalajlama hizmeti evden eve nakliyat hizmetinin en önemli bölümüdür. Yuvam Nakliyat tarafından görevlendirilen uzman taşıma elemanlarımız, eşyalarınız darbelere ve taşınırken yaşanacak olan sarsıntılara dayanıklı olsun diye balonlu naylonlarla ambalajlanmaktadır.

Eşya Sigortalama

Nakliyat sigortası ile taşınabilecek herhangi bir yükün, onu taşımaya uygun taşıma vasıtalarından biriyle bir yerden başka bir yere taşınması esnasında uğrayabileceği hasar ve kayıpları poliçede belirlenmiş genel ve özel şartlar kapsamında güvence altına alınır.