EŞYA DEPOLAMA

YUVAM Nakliyat'ın müşterilerine sunduğu bir diğer hizmette Depolama hizmetidir. Güvenli ve kapali depolariyla, sizlere depolama hizmetlerimizide sunuyoruz. 24 saat bekçili koruma ve hertürlü su, sel, deprem, yangin ve hirsizlik sigortasiyla depomuz hizmetinizdedir.

Ev Taşıma'da, eşyalarınızı teslim ederken dikkat etmeniz gereken şey, teslim ettiğiniz firmanın güvenilir olması, eşyalarınızı depoladığı yerin günümüz şartlarına uyması ve eşyalarınızı oluşabilecek hasarlara karşı sigortalamasıdır. Bu bağlamda müşterilerimize, modern sistemlerle donatılmış depolarımızda eşyalarını YUVAM Nakliyat’a güvenle teslim edebileceklerini belirtmek isteriz. Depolarımız yangından korunmak için özel ekipmanlara ve yangın esnasında hızlı söndürme tesisatına sahiptir. Depolanan malzemeler YUVAM Nakliyat güvencesi altında olsa da oluşabilecek hasarlara karşı (Deprem, Sel vs.) sigortalanmaktadır. YUVAM Nakliyat, müşterilerine geniş hizmet servisi ile tüm sorunlarını çözmek için bu sektörde yer almaktadır.

Taşımacılık Hizmetleri

Evden Eve Nakliyat

Değerli müşterilerimiz eşyalarınızı Avrupa Standartlarına uygun olarak paketliyor ve taşıyoruz.Tecrübeli ekibimiz ve ekipmanlarımız ile modern araçlarımız özel taşınma hizmeti sunuyoruz.

 

Uygun Fiyat

Uzman ekibimiz ile verdiğimiz taşımacılık hizmetimizde, size uygun fiyatlar sunarak, kaliteli taşımacılığı %100 müşteri memnuniyeti ile size sunuyoruz.

Eşya Depolama

Depolanacak olan bütün eşya ambalajlanır Eşyanın sigortası yapılır. Depoya nakliyesi yapılır. İçinde ambalajlı bir şekilde bırakılır