FUAR TAŞIMACILIĞI

Fuarlar dünyada firmalar arasında en fazla kullanılan reklam alanları arasında yer almaktadır. Bir çok şirket fuarlar sayesinde ürünlerini yüzlerce insana ulaştırarak daha fazla kişiye ürünlerini tanıtma şansı bulabilmektedir. Siz de firma olarak fuarlara katılyorsanız ve bu fuar öncesi stand kurulumu ve ürünlerin taşınması konusunda bir nakliyat firması ihtiyacınız varsa YUVAM Nakliyat olarak size profesyonel çözümler sunuyoruz.Kurumsal taşımacılık hizmetleri adı altında verdiğimiz fuar nakliyat hizmeti fuarda kullandığınız tüm materyallerinizin sorunsuz bir şekilde dilerseniz fuar alanına dilerseniz fuar alanında sizin istediğiniz her hangi bir noktaya taşınmaktadır.

Fuar taşımacılığı genel olarak evden eve nakliyat sektörü kadar rağbet ve ilgili gören bir taşımacılık alanı değildir. Ancak YUVAM Nakliyat firması bir çok kurumsal şirketin fuar taşıma hizmetini yapmıştır. Bu nedele fuar taşıma hizmetini diğer hizmetlerimizden ayrı bir özen göstermekteyiz.

Türkiye'deki nakliyat firmalarının %90'ı sadece bireysel kişilere evden eve taşıma hizmeti vermektedir. YUVAM Nakliyat firması ise hem bireysel kişilere hemde tüzel kişilere profesyonel çözümler üretmektedir. Siz de fuar nakliye hizmeti için bir firma arıyorsanız mutlaka firmamızın müşteri temsilcisindne fiyat talebinde bulunun, kalitemize göre fiyatlarımızın olduk.a uygun olduğuna sizde kanaat getireceksiniz.

Taşımacılık Hizmetleri

Evden Eve Nakliyat

Değerli müşterilerimiz eşyalarınızı Avrupa Standartlarına uygun olarak paketliyor ve taşıyoruz.Tecrübeli ekibimiz ve ekipmanlarımız ile modern araçlarımız özel taşınma hizmeti sunuyoruz.

 

Uygun Fiyat

Uzman ekibimiz ile verdiğimiz taşımacılık hizmetimizde, size uygun fiyatlar sunarak, kaliteli taşımacılığı %100 müşteri memnuniyeti ile size sunuyoruz.

Eşya Depolama

Depolanacak olan bütün eşya ambalajlanır Eşyanın sigortası yapılır. Depoya nakliyesi yapılır. İçinde ambalajlı bir şekilde bırakılır